Hurtownia stali nierdzewnej

Hurtownia stali nierdzewnej jest miejscem, w którym znajdziecie różnorodne wyroby metalowe, dostosowane do potrzeb niemal każdej gałęzi przemysłu. Jednym z kluczowych produktów są tuleje, wykonywane w technologii bezszwowej, które stosowane są zamiennie do prętów oraz rur.

Tuleje, jakie oferuje hurtownia rur ze stali nierdzewnej, to nie tylko najwyższa jakość wykonania, wysokogatunkowa stal, a co za tym idzie ponadprzeciętna odporność. To również zróżnicowanie w zakresie wielkości. W sprzedaży dostępne są tuleje o następujących parametrach: średnice wewnętrzne – 32/25 – 250/200 mm, grubość ścianki – 3,5 – 25 mm, długość handlowa – 2000 – 7000 mm.

Hurtownia stali nierdzewnej

Hurtownia stali nierdzewnej oferuje także możliwości wykonania tulei na specjalne zamówienie klienta. Wystarczy przedstawić specyfikację techniczną gotowego produktu w dowolnym języku, aby specjaliści przygotowali ofertę na konkretny materiał. Co więcej – hurtownia rur ze stali nierdzewnej współpracuje z czołowymi producentami stali, dzięki czemu klienci zyskują najwyższą jakość asortymentu stalowego.

W hurtowni stali nierdzewnej znajdziecie tuleje w gatunkach 1.4301/1.4307. Produkty te dostępne są w ciągłej sprzedaży. Natomiast jeśli poszukujecie tulei w gatunkach 1.4404 i 1.4571 możliwe jest ich zamówienie, którego realizację szacuje się na 14 dni. Hurtownia rur ze stali nierdzewnej posiada w ofercie także liczne produkty łączące się z tulejami, takie jak rury nierdzewne bez szwu czy armaturę nierdzewną.

Udostępnij: