Dlaczego warto zainwestować w półrękaw foliowy?

Półrękaw foliowy to rodzaj opakowania foliowego z rozcięciem z jednej strony. Jest on nawinięty na rolkę, co ułatwia jego przechowywanie oraz transport. Ma on szerokie wykorzystanie w wielu branżach. Po rozłożeniu folia jest dwa razy szersza niż nawinięta na rolkę, takie wykonanie półrękawa foliowego umożliwia rozłożenie folii w jednej warstwie.

Jakie korzyści płyną z zakupu rękawa foliowego?

Zapakowanie towaru w półrękaw foliowy chroni go przed uszkodzeniem. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie strat towaru podczas transportu lub przechowywania. Przedmioty zapakowane w folię jest również łatwiej magazynować. W półrękaw może być zapakowane kilka butelek lub paczek, dzięki czemu w magazynie można układać je jedno na drugim. Folia chroni też przed zarysowaniami, które mogą powstać w wyniku przenoszenia towarów. Takie pakowanie przedmiotów może oszczędzić więc nie tylko zmartwień o potencjalne zniszczenia, ale również usprawnia i ułatwia pracę magazynierom.

 Można pakować w niego przedmioty o nieregularnych kształtach np. butelki, ale również produkty sypkie. Dlatego jest on świetnym zakupem dla firm budowlanych, spożywczych, przemysłu chemicznego i nie tylko. Zapakowanie przedmiotu w rękaw chroni go nie tylko przed urazami mechanicznymi, ale również przed wilgocią i czynnikami chemicznymi. Foliowe opakowanie często jest wymagane przy przewożeniu produktów spożywczych. Półrękaw foliowy umożliwia więc wygodne i bezpieczne pakowanie.

Udostępnij: